Aktualności

Zalety hormonu hgh

Zalety hormonu hgh

Hgh hormon jest coraz częściej dodawanym hormonem do specjalnych odżywek na przyrost masy mięśniowej. Coraz więcej osób decydując się na ćwiczenia, decyduje się również na przyjmowanie specjalnych odżywek, które przyspieszą efekty naszych ćwiczeń. Aktualnie najlepsze odżywki na masę mięśniową zawierają właśnie hgh hormon. Posiada on bardzo wiele zalet, dzięki którym ćwiczenia stają się bardziej efektywne.

Czytaj całość

Jak szybko przybrać na masie?

Jak szybko przybrać na masie?

Sporty siłowe w ostatnich czasach znacznie nabrały popularności. Panuje swoista moda na zdrowy tryb życia i odczuwalna jest wręcz swego rodzaju presja na ładną, wysportowaną i umięśnioną sylwetkę. Siłownie wypełniają już nie tylko niektórzy zapaleńcy, którzy uwielbiają rozbudowywać swoje ciało, lecz można tam zaobserwować niemal cały przekrój społeczeństwa, w różnym wieku. Każdy ma inny cel treningowi.

Czytaj całość

Masa mięśniowa

Masa mięśniowa

Zwiększenie masy mięśniowej to w wielu przypadkach klucz do idealnej sylwetki. Jednak żeby osiągnąć wybrany cel trzeba odpowiednio wpływać na organizm. Jednym z elementów jest odpowiednia dieta na masę mięśniową. Jeżeli nie posiadasz odpowiedniej wiedzy warto zwrócić się do dietetyka lub trenera personalnego. Oczywiście wcześniej najlepiej zrobić rekonesans żeby sprawdzić kompetencje.

Czytaj całość

Szybki przyrost masy mięśniowej

Szybki przyrost masy mięśniowej

U kulturystów, a także mężczyzn dbających bardzo o swój wygląd, odpowiednio ukształtowana sylwetka ma bardzo duże znaczenie. Chodzi o to, by mięśnie były właściwie wyeksponowane - by  były proporcjonalne w stosunku do siebie nawzajem, by nie były karykaturalnie przerośnięte i ogólnie dawały wrażenie dobrze zbudowanej, zdrowej i wysportowanej sylwetki męskiej, ani nie wychudzonej, ani przesadnie umięśnionej.

Czytaj całość

Poprzednie Nowsze wpisy