Aktualności

Odżywki na przyrost masy - jakie oraz dla kogo?

Odżywki na przyrost masy - jakie oraz dla kogo?

Osoby trenujące na siłowni, żeby zwiększyć swoją masę mięśniową, najczęściej prędzej czy później sięgają po różnego typu odżywki pomagające w przyroście masy mięśniowej. O ile w początkowym etapie ćwiczeń wystarczać może po prostu doskonalsza dieta a także przyjmowanie większej liczby kalorii, to wraz z upływem czasu, aby sobie udogodnić zadanie, dobrze jest sięgnąć po tak zwane odżywki na masę.

Czytaj całość

Jakie są Twoje postanowienia na nowy rok

Jakie są Twoje postanowienia na nowy rok

Tylko chwilę po imprezie sylwestrowej, wiele osób z nas wypisuje swoje zobowiązania na rozpoczynający się kolejny nowy rok. Najczęściej wypisywanymi zobowiązaniami, jakie postanawiamy złożyć sami sobie jest zrzucenie zbędnych kilogramów, nauczenie się nowego języka, czy dokładniejsze rozplanowanie naszego czasu.

Czytaj całość

W jaki sposób ćwiczyć na rzeźbę?

W jaki sposób ćwiczyć na rzeźbę?

Jeżeli masz zamiar w najbliższym czasie zejść z wagi i wyeksponować mięśnie, czyli zrobić tak zwaną rzeźbę - to ten artykuł jest zdecydowanie dla ciebie. Moim skromnym zdaniem, najlepiej zacząć ćwiczyć w klubach fitness oraz zmienić jedzenie na zbilansowaną dietę. Musisz w tym momencie mieć na uwadze, iż nie możesz przekraczać dziennego zapotrzebowania na kalorie, ponieważ wtedy zamiast schodzić z wagi, rozpoczniesz w tym momencie przybierać na wadze czyli robić masę.

Czytaj całość

Przykładowe ćwiczenia

Przykładowe ćwiczenia

Zbliża się lato, a Ty ciągle jeszcze nie masz zgrabnej sylwetki tak znakomitej, aby pokazać się innym na plaży. Każdy z nas chciałby się dobrze prezentować, więc jeśli ty również pragniesz wyglądać naprawdę wyjątkowo pięknie albo starasz się osiągnąć idealną sylwetkę oraz kształt ciała, to zdecydowanie znajdujesz się w idealnym miejscu!

Czytaj całość

Najlepszy trening na siłowni

Najlepszy trening na siłowni

Zdrowy tryb życia to bardzo ważna sprawa, aby nie tylko cieszyć się dobrą sylwetką, ale też odpowiednim samopoczuciem na długie lata. Oprócz dobrania zdrowej diety, bardzo ważna jest także aktywność fizyczna. Okazuje się, że jedną z najlepszych opcji jest trening na siłowni. Przede wszystkim, warto podkreślić, że jest to opcja odpowiednia dla każdego, bez względu na płeć, wiek, umiejętności czy cele sylwetkowe. 

Czytaj całość

Poprzednie Nowsze wpisy

Starsze wpisy Kolejne