Aktualności

Rzeźbij mięśnie bez wychodzenia z domu

Rzeźbij mięśnie bez wychodzenia z domu

Smukła sylwetka, wyćwiczony brzuch oraz wyrzeźbione ukształtowane mięśnie to prawdopodobnie marzenie każdego. Nie zawsze jednak mamy czas albo brakuje nam odwagi żeby udać się do klubu fitness oraz rozpocząć pracę nad ciałem. Żeby jednak móc cieszyć się wyrzeźbionym ciałem, wcale nie trzeba wychodzić z domu, żeby przerzucać żelazne ciężary.

Czytaj całość

Plan ćwiczeń na rzeźbę dla początkujących

Plan ćwiczeń na rzeźbę dla początkujących

Wiosna nadciąga coraz prędzej, dlatego każda jednostka, która marzy o zrzuceniu niepotrzebnych kilogramów czy też zbudowaniu mięśni powinna zapisać się na treningi. Według mnie to jedyna słuszna ścieżka do tego, aby w dobrym tempie poprawić swoją formę. Warto zastosować trening na rzeźbę dla początkujących, który według mnie daje perfekcyjne pozytywne skutki.

Czytaj całość

W jaki sposób zrobić masę?

W jaki sposób zrobić masę?

W jaki sposób szybko przybrać na masie? Takie pytanie zadaje sobie niejeden kulturysta. Niezwykle ważną kwestią jest odpowiednia dieta i właściwie dobrane ćwiczenia. Dieta jest kwestią priorytetową. Bez zapewnienia sobie odpowiedniego, wysokiej jakości pokarmu i substancji ważnych dla naszego organizmu, nie uda się rozwinąć oczekiwanej masy mięśniowej. 

Czytaj całość

Rzeźbimy sylwetkę

Rzeźbimy sylwetkę

Bardzo popularnym ostatnio stało się prowadzenie zdrowego stylu życia. Ludzie masowo próbują zgubić zbędne kilogramy oraz zakupują plany żywieniowe, które pomagają im schudnąć. Dodatkowo wykonują ćwiczenia fizyczne, które pozytywnie wpływają na spalanie kalorii. Niepotrzebne kilogramy w szybkim tempie znikają, zapominamy o tłuszczu, który do tej pory magazynował się w naszym ciele.

Czytaj całość

Masa mięśniowa bez tajemnic

Masa mięśniowa bez tajemnic

W tempie błyskawicy zbliża się sezon wyjazdowy, warto w związku z tym zwiększyć starania o poprawę własnej wyglądu sylwetki przed wyjazdem na wyczekiwane wakacje. By zredukować zbędny tłuszczu oraz wyrzeźbić mięśnie powinniśmy ułożyć odpowiednią dietę, zwiększyć aktywność fizyczną oraz pomyśleć o zakupie odpowiednich suplementów, które znacznie ułatwią osiągnięcie oczekiwanych wyników.

Czytaj całość

Poprzednie Nowsze wpisy

Starsze wpisy Kolejne