Aktualności

Trening na rzeźbę w domu

Trening na rzeźbę w domu

Smukła sylwetka i pięknie wyrzeźbione ciało to marzenie niejednej osoby. Niestety, coraz częściej większość czasu spędzamy w pracy, przez co czasu wolnego mamy coraz mniej. Praca zawodowa oraz obowiązki domowe powodują, że zaczynamy zadawać sobie pytania, czy istnieje jakiś szybki sposób na poprawę sylwetki bez wychodzenia z domu?

Czytaj całość

Trening obwodowy

Trening obwodowy

Jeśli  osiągnąć wymarzoną sylwetkę, musimy rozpocząć regularną aktywność fizyczną wraz z odpowiednią dietą - taką, w której przeważają białka i tłuszcze kosztem prostych węglowodanów. Następnie możemy zacząć kształtować swoje masę mięśniową, jednakże nie zapominajmy, że przypadkowo wykonywane ćwiczenia nie na wiele się zdadzą. 

Czytaj całość

Wysiłek fizyczny jest dla każdego!

Wysiłek fizyczny jest dla każdego!

Większość osób doskonale zdaje sobie sprawę, że sport to zdrowie. Dzięki systematycznej aktywności fizycznej posiadamy więcej energii, jesteśmy pozytywnie nastawieni do życia, a nasza sylwetka prezentuje się imponująco. Korzyści płynących z uprawiania aktywności fizycznych jest jeszcze wiele: pomaga on utrzymać młody wygląd ciała, zwiększa odporność i jest świetnym sposobem na stres.

Czytaj całość

Bieganie sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu

Bieganie sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu

Wielu z nas w swoim czasie wolnym lubi leniuchować. Najczęściej przesiadujemy przed komputerem lub telewizorem, jedziemy samochodem na zakupy do centrum handlowego, w ostateczności spędzamy czas w kinie lub teatrze. Niestety, taki tryb życia prowadzi do różnych problemów zdrowotnych po dłuższym czasie.

Czytaj całość

Zalety treningu obwodowego

Zalety treningu obwodowego

W dzisiejszych czasach każdy chce wyglądać jak najbardziej atrakcyjnie, a z tym łączy się posiadanie smukłej i wyćwiczonej sylwetki. Zdarza się jednak bardzo trudno się zmotywować do wykonywania ćwiczeń. Duża grupa ludzi nie ma pojęcia które początkowo ćwiczenia powinna wybrać oraz wiele osób zastanawia się - Siłownia od czego rozpocząć? 

Czytaj całość

Poprzednie Nowsze wpisy

Starsze wpisy Kolejne